Pobrać LEGO Harry Potter za darmo

Szczegóły

  • Ocena:
  • Typ licencji: TRIAL
  • wersja: Demo
  • Rozmiar pliku: 780.27MB
  • Data aktualizacji: OCT-08-2015
Pobrać LEGO Harry Potter za darmo screenshot

Oczywiście wszyscy słyszeliśmy o serii siedmiu książek, napisanych przez brytyjską autorkę J.K. Rowling, której głównym bohaterem jest Harry Potter. Poza tym znamy też serię filmów o Harrym Potterze. Jeśli jesteś zagorzałym fanem Harrego Pottera, to ta zabawna i emocjonująca gra o nazwie LEGO Harry Potter napewno przypadnie Ci do gustu.

LEGO Harry Potter to gra komputerowa LEGO oparta na serii filmów o Harrym Potterze. LEGO Harry Potter opiera się na serii LEGO Harry Potter, a fabuła skupia się na czterech pierwszych książkach i filmach z tej serii. Gra jest dostępna na Wii, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo DS, Playstation Portable oraz Microsoft Windows.

Twoim głównym zadaniem w LEGO Harry Potter będzie zbieranie eliksirów, odkrywanie nowych miejsc oraz rzucanie zaklęć. Inną częścią gry jest mieszanie eliksirów, które pomogą Ci osiągnąć dany poziom. Ale bądź ostrożny, bo jeśli się pomylisz, Twoja postać zamieni się w żabę. LEGO Harry Potter posiada wysokiej jakości grafikę. Więc na co czekasz? Zagraj w LEGO Harry Potter i baw się dobrze!

Pobierz za darmo