Pobrać Magic Photo Editor 6.8 za darmo

Szczegóły

Pobrać Magic Photo Editor 6.8 za darmo screenshot

Magic Photo Editor to program do edycji zdjęć, charakteryzujący się przede wszystkim łatwością użycia, zawiera konwencjonalne narzędzia dostępne w innych rozwiązaniach tego samego typu i dodaje innowacyjne funkcje, które pozwalają nam dać cieplejszy odcień zdjęć cyfrowych.

Jedną z najważniejszych cech tej aplikacji jest możliwość skutecznego łączenia dwóch zdjęć. Zazwyczaj dla osiągnięcia tego efektu niezbędna jest manipulacja filtrów rozmycia, zadymienie na różnych poziomach w zależności od warstwy, i tak dalej. Dzięki Magic Photo Editor osiągnięcie tego efektu na profesjonalnym poziomie jest proste, wystarczy wybrać zdjęcia do wypróbowania i wykorzystać narzędzia, które udostępnia program do tego celu. Pozwala także dodawać oprawki w celu poprawy ogólnego wyglądu zdjęć.

Należy podkreślić, że produkt posiada prosty interfejs, w którym wszystkie funkcje są odpowiednio wyszczególnione, w sumie ponad 420 doskonale podzielonych na kategorie funkcji, służących do poprawy zdjęć. W połączeniu z podstawowymi narzędziami do edycji, stanowi potężny pakiet łatwy w obsłudze, spełniający ogólne potrzeby wszystkich użytkowników.

ograniczenia wersji próbnej:

- Do wykorzystania przez 30 dni.

Pobierz za darmo