Pobrać Google Chrome 51.0.2704.79 za darmo

Szczegóły

  • Ocena:
  • Typ licencji: Freeware
  • wersja: 51.0.2704.79
  • Data aktualizacji: JUN-07-2016
  • Developer: Google Inc.
Pobrać Google Chrome 51.0.2704.79 za darmo screenshot

Google Chrome to nowa przeglądarka internetowa stworzona przez Google. Oferuje wiele nowości, które zrewolucjonizują sposób codziennej nawigacji po Internecie, ponieważ zawiera ciekawe funkcje w bardzo czystym i zwięzłym interfejsie użytkownika..

Możemy na przykład napisać dowolne słowo lub zdanie w pasku adresu i Google Chrome zasypie nas swoimi wyszukanymi propozycjami i miejscami związanymi, tak jak gdybyśmy skonsultowali się z jego potężnym silnikiem wyszukiwania.

Stworzą się także miniaturkowe podglądy każdej z waszych ulubionych stron, dzięki czemu można mieć do nich dostęp za pomocą jednego kliknięcia myszki. Bez wątpienia przyśpieszy to dostęp do najczęściej odwiedzanych miejsc, jak konto e-mail, wiadomości, serwisy wideo, lub cokolwiek innego, co kto lubi.

Google Chromeumożliwia również tworzenie bezpośredniego dostępu na pulpit Windows, aby łatwo uruchomić dowolny program oparty na Web, z której się korzysta do codziennej pracy.

W każdej chwili można wykonać wyszukiwania o Google , otworzyć ostatnio zamknięte karty i wznowić nawigację po ostatnio odwiedzanych stronach internetowych. Dzięki tym wszystkim korzystnym usługom Google Chrome zdołał usytułować się na bardzo dobrej pozycji w silnej konkurencji najpopularniejszych przeglądarek na świecie.

Pobierz za darmo