Pobrać Nero Multimedia Suite 12.5.01900 za darmo

Szczegóły

Pobrać Nero Multimedia Suite 12.5.01900 za darmo screenshot

Nero Multimedia Suite pomoże Ci zapanować nad Twoją cyfrową mocą dzięki połączeniu trzech produktów w jednym dominującym zestawie. Składa się z zaawansowanych właściwości edycji wideo, wspaniałego oprogramowania nagrywającego, odtwarzacza i organizatora mediów oraz niezawodnej technologii kopii zapasowych.

Nero Multimedia Suite zawiera niezwykłe narzędzia multimedialne, dzięki którym będziesz mógł ulepszać swoje kolekcje zdjęć, muzyki i filmów: Nero Vision Xtra i Nero BacKitUp & Burn. Nero Vision Xtra to połączenie dwóch mocnych i całkowicie zaimplementowanych programów: Nero Vision i Nero MediaHub. Ten ostatni to program, który wyszukuje, porządkuje i odtwarza pliki obrazów, muzyki i filmów oraz tworzy i zmienia pokazy slajdów z Movie Themes. Poza tym Nero MediaHub transportuje efekty tworzenia do Nero Vision.

Nero BacKItUp & Burn, zawarty w Nero Multimedia Suite*, oferuje niezawodną i przyjazną użytkownikowi aplikację kopii zapasowych i odzyskiwania. Bez żadnego wysiłku tworzy kopie zapasowe dla muzyki, zdjęć, filmów i plików z nowoczesną technologią chroniącą dokumenty; tworzy też kopie zapasowe całego systemu od efektów błędów systemu, awarii dysku twardego i ataków wirusów.

Pobierz za darmo